
-
Gloria VIP Chrome 201202 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 45,10 € Κανονική τιμή 55,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030116604
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Χρωμέ
-
Gloria Dama 510103 Μπαταρία Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 32,80 € Κανονική τιμή 40,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2040016611
• Μπαταρία Ντουζιέρας Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα
-
Gloria Slim 431017 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 63,20 € Κανονική τιμή 77,00 €-17.9%Gloria
Κωδικός: 2020016603
• Μπαταρία Λουτρού Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα
-
Gloria Prisma 133053 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 55,80 € Κανονική τιμή 68,00 €-17.9%Gloria
Κωδικός: 2020016583
• Μπαταρία Λουτρού Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα
-
Gloria Prisma 131053 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 49,20 € Κανονική τιμή 60,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030116601
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Χρωμέ
-
Gloria Dario 131054 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 37,70 € Κανονική τιμή 46,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030116602
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Χρωμέ
-
Gloria Dario 133054 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 45,90 € Κανονική τιμή 56,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2020016594
• Μπαταρία Λουτρού Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα
-
Gloria Valentina Chrome / Black 134056 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 49,20 € Κανονική τιμή 60,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030116599
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Χρωμέ / Black -
Gloria Vortex Oval Rimless 770630 Λεκάνη Κρεμαστή
Ειδική Τιμή 99,20 € Κανονική τιμή 124,00 €-20%Gloria
Κωδικός: 103032166
• Λεκάνη Κρεμαστή
• Με Κάλυμμα Slim Soft Close
• Έκπλυση Με Υδροστροβιλισμό• Διαστάσεις: 36 cm X 48 cm X 36 cm
-
Gloria Vortex Kare Rimless 770631 Λεκάνη Κρεμαστή
Ειδική Τιμή 99,20 € Κανονική τιμή 124,00 €-20%Gloria
Κωδικός: 1030313861
• Λεκάνη Κρεμαστή
• Με Κάλυμμα Slim Soft Close
• Έκπλυση Με Υδροστροβιλισμό• Διαστάσεις: 36 cm X 51,5 cm X 36 cm
-
Gloria Tenta 904520 Ντουζιέρα Με Καμπίνα
Ειδική Τιμή 360,00 € Κανονική τιμή 930,00 €-61.3%Gloria
Κωδικός: 604000436
• Ντουζιέρα Με Καμπίνα 88 x 88 x 205
• Κρύσταλλα Διάφανα 5 mm• Διαστάσεις: 88,5 cm X 88,5 cm X 205 cm
-
Gloria Gini Brushed Gold 415222 Σετ Εξαρτημάτων Εντοιχισμού
Ειδική Τιμή 189,40 € Κανονική τιμή 231,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2090021186
• Σετ Εξαρτημάτων Εντοιχισμού
• Brushed Gold 2 Εκροών -
Gloria Gini Black Mat 315222 Σετ Εξαρτημάτων Εντοιχισμού
Ειδική Τιμή 139,40 € Κανονική τιμή 170,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2090021185
• Σετ Εξαρτημάτων Εντοιχισμού
• Black Mat 2 Εκροών -
Gloria Gini Chrome 235222 Σετ Εξαρτημάτων Εντοιχισμού
Ειδική Τιμή 140,20 € Κανονική τιμή 171,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2090021184
• Σετ Εξαρτημάτων Εντοιχισμού
• Χρωμέ 2 Εκροών
-
Gloria Gini Altezza Chrome 189880 Μπαταρία Νιπτήρος Ψηλή
Ειδική Τιμή 77,10 € Κανονική τιμή 94,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030221180
• Μπαταρία Νιπτήρος Inox
• Πάγκου Χρωμέ Περιστροφική -
Gloria Gini Brushed Gold 411528 Νιπτήρος Εντοιχισμού
Ειδική Τιμή 82,00 € Κανονική τιμή 100,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030321180
• Μπαταρία Εντοιχισμού Νιπτήρος
• Brushed Gold Δύο Οπών -
Gloria Gini Black Mat 311528 Νιπτήρος Εντοιχισμού
Ειδική Τιμή 77,10 € Κανονική τιμή 94,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030321179
• Μπαταρία Εντοιχισμού Νιπτήρος
• Black Mat Δύο Οπών -
Gloria Gini Chrome 231528 Νιπτήρος Εντοιχισμού
Ειδική Τιμή 73,80 € Κανονική τιμή 90,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030321178
• Μπαταρία Εντοιχισμού Νιπτήρος
• Χρωμέ Δύο Οπών
-
Gloria Gini Brushed Gold 419113 Στήλη Ντους Με Μπαταρία
Ειδική Τιμή 214,00 € Κανονική τιμή 246,00 €-13%Gloria
Κωδικός: 21060121177
• Στήλη Ντους Με Μπαταρία
• Ρυθμιζόμενο Ύψος 84 - 119 cm
• Brushed Gold 2 Εκροών• Διαστάσεις: 84 - 119 cm
-
Gloria Gini Black Mat 319113 Στήλη Ντους Με Μπαταρία
Ειδική Τιμή 191,40 € Κανονική τιμή 220,00 €-13%Gloria
Κωδικός: 21060121176
• Στήλη Ντους Με Μπαταρία
• Ρυθμιζόμενο Ύψος 84 - 119 cm
• Black Mat 2 Εκροών• Διαστάσεις: 84 - 119 cm
-
Gloria Gini Black Mat 319032 Μπαταρία Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 73,80 € Κανονική τιμή 90,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2040021175
• Μπαταρία Ντουζιέρας Μαύρη Ματ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
Gloria Gini Brush Gold 419032 Μπαταρία Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 85,30 € Κανονική τιμή 104,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2040021174
• Μπαταρία Ντουζιέρας Χρυσή Ματ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
Gloria Gini Chrome 189032 Μπαταρία Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 68,90 € Κανονική τιμή 84,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2040021173
• Μπαταρία Ντουζιέρας Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
Gloria Gini Chrome 181010 Μπαταρία Νιπτήρος Ψηλή
Ειδική Τιμή 64,00 € Κανονική τιμή 78,00 €-17.9%Gloria
Κωδικός: 2030221136
• Μπαταρία Νιπτήρος Inox
• Πάγκου Χρωμέ -
Gloria Gini Black Mat 311010 Μπαταρία Νιπτήρος Ψηλή
Ειδική Τιμή 62,30 € Κανονική τιμή 76,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030221135
• Μπαταρία Νιπτήρος Inox
• Πάγκου Μαύρο Ματ -
Gloria Gini Brushed Gold 411010 Μπαταρία Νιπτήρος Ψηλή
Ειδική Τιμή 65,60 € Κανονική τιμή 80,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030221134
• Μπαταρία Νιπτήρος Inox
• Πάγκου Χρυσή Ματ -
Gloria Gini Brushed Gold 411001 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 54,10 € Κανονική τιμή 66,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030121133
• Μπαταρία Νιπτήρος Inox
• Χαμηλή Χρυσή Ματ -
Gloria Gini Black Mat 311001 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 50,80 € Κανονική τιμή 62,00 €-18.1%Gloria
Κωδικός: 203019031
• Μπαταρία Νιπτήρος Inox
• Χαμηλή Μαύρη Ματ -
Gloria Gini Chrome 181001 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 49,20 € Κανονική τιμή 60,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2030121070
• Μπαταρία Νιπτήρος Inox
• Χαμηλή Χρωμέ -
Gloria Gini Brush Gold 410903 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 91,80 € Κανονική τιμή 112,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2020021069
• Μπαταρία Λουτρού Χρυσή Ματ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
Gloria Gini Black Mat 310903 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 88,60 € Κανονική τιμή 108,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2020021068
• Μπαταρία Λουτρού Μαύρη Ματ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
Gloria Gini Chrome 180903 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 77,10 € Κανονική τιμή 94,00 €-18%Gloria
Κωδικός: 2020021067
• Μπαταρία Λουτρού Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα
-
Armando Vicario Slim Black Chrome 900152-405 Χαρτοθήκη
Ειδική Τιμή 105,00 € Κανονική τιμή 130,20 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116720875
• Χαρτοθήκη Ορειχάλκινη
• Black Chrome -
Armando Vicario Slim Black Chrome 900155-405 Άγκιστρο Μονό
Ειδική Τιμή 62,00 € Κανονική τιμή 76,90 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116720874
• Άγκιστρο Μονό Ορειχάλκινο
• Black Chrome• Διαστάσεις: 4.7 cm
-
Armando Vicario Slim Black Chrome 900201-405 Σπογγοθήκη
Ειδική Τιμή 375,00 € Κανονική τιμή 465,00 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116720873
• Σπογγοθήκη Ορειχάλκινη
• Black Chrome• Διαστάσεις: 34.8 cm Χ 13.2 cm X 6.6 cm
-
Armando Vicario Slim Black Chrome 900174-405 Πιγκάλ
Ειδική Τιμή 335,00 € Κανονική τιμή 415,40 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116720872
• Πιγκάλ Δαπέδου Ορειχάλκινο
• Black Chrome• Διαστάσεις: 8.5 cm Χ 8.5 cm X 35.2 cm
-
Armando Vicario Slim Black Chrome 900200-405 Χαρτοδοχείο
Ειδική Τιμή 290,00 € Κανονική τιμή 359,60 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116720871
• Χαρτοδοχείο 5L Ορειχάλκινο
• Black Chrome• Διαστάσεις: 20.5 cm Χ 20.5 cm X 27.3 cm
-
Armando Vicario Slim Tuscany Brass 900200-541 Χαρτοδοχείο
Ειδική Τιμή 290,00 € Κανονική τιμή 359,60 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116620870
• Χαρτοδοχείο 5L Ορειχάλκινο
• Tuscany Brass• Διαστάσεις: 20.5 cm Χ 20.5 cm X 27.3 cm
-
Armando Vicario Slim Tuscany Brass 900174-541 Πιγκάλ
Ειδική Τιμή 335,00 € Κανονική τιμή 415,40 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116620869
• Πιγκάλ Δαπέδου Ορειχάλκινο
• Tuscany Brass• Διαστάσεις: 8.5 cm Χ 8.5 cm X 35.2 cm
-
Armando Vicario Slim Tuscany Brass 900201-541 Σπογγοθήκη
Ειδική Τιμή 375,00 € Κανονική τιμή 465,00 €-19.4%Armando Vicario
Κωδικός: 30116620868
• Σπογγοθήκη Ορειχάλκινη
• Tuscany Brass• Διαστάσεις: 34.8 cm Χ 13.2 cm X 6.6 cm








































































