
-
KLS By Teorema Lux Black Matt 690611 MB Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 79,20 € Κανονική τιμή 99,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 203011586
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Μαύρο Ματ -
KLS By Teorema Ria 690811 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 75,20 € Κανονική τιμή 94,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 203011453
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Χρωμέ -
KLS By Teorema Diva Black Matt 690711 MB Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 91,20 € Κανονική τιμή 114,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 203011452
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Μαύρο Ματ -
KLS By Teorema Diva Chrome 690711 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 79,20 € Κανονική τιμή 99,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 203011632
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Χρωμέ
-
KLS By Teorema Lux Black Matt 690621 MB Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 95,20 € Κανονική τιμή 119,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 202005770
• Μπαταρία Λουτρού Μαύρο Ματ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
KLS By Teorema Ria 690821 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 111,20 € Κανονική τιμή 139,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 202007422
• Μπαταρία Λουτρού Χρώμιο
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
KLS By Teorema Diva Black Matt 690721 MB Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 134,40 € Κανονική τιμή 168,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 202009214
• Μπαταρία Λουτρού Μαύρο Ματ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα -
KLS By Teorema Diva Crome 690721 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 109,60 € Κανονική τιμή 137,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 202002150
• Μπαταρία Λουτρού Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα
-
Axis WBX Παραβάν Μπανιέρας
Ειδική Τιμή 120,00 € Κανονική τιμή 148,80 €-19%Axis
Κωδικός: 601008203
• Μονόπτυχο Παραβάν Μπανιέρας
• Διαστάσεις: 67 έως 82 Χ 140
• Αντιστρεφόμενο - Κρύσταλλο 6 mm
• Διαστάσεις: 67 cm X 140 cm
-
Axis Triple Slider SL3X - Side Panel SPX Καμπίνα Ασύμμετρης Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 395,00 € Κανονική τιμή 489,80 €-19%Axis
Κωδικός: 602036369
• Καμπίνα 87 έως 147 x 67 έως 92 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 5 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 87 cm X 67 cm X 185 cm
-
Axis Slider (1+1) SLX Καμπίνα Ντουζιέρας Τοίχο - Τοίχο
Ειδική Τιμή 215,00 € Κανονική τιμή 266,60 €-19%Axis
Κωδικός: 603007042
• Καμπίνα Ντουζιέρας 97 έως 167 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 6 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 97 cm X 185 cm
-
Axis Corner Entry CX Καμπίνα Tετράγωνης Nτουζιέρας
Ειδική Τιμή 285,00 € Κανονική τιμή 353,40 €-19%Axis
Κωδικός: 6020112098
- Καμπίνα Ντουζιέρας 77 Έως 109 Χ 185
- Κρύσταλλα ''Clean Glass'' 6 mm
- Προφίλ Χρωμέ
- Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm
• Διαστάσεις: 77 cm X 77 cm X 185 cm
-
KLS Lux Chrome 690650L Στήλη Ντους Με Μπαταρία
Ειδική Τιμή 220,00 € Κανονική τιμή 275,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 21060211788
• Στήλη Ντους Με Μπαταρία
• Χρωμέ 2 Εκροών
• Ρυθμιζόμενο Ύψος 78 Έως 112,5 cm• Διαστάσεις: 34 cm X 112 cm
-
KLS By Teorema Lux Crome 690611 Μπαταρία Νιπτήρος Χαμηλή
Ειδική Τιμή 68,80 € Κανονική τιμή 86,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 2030111727
• Μπαταρία Νιπτήρος
• Χαμηλή Χρωμέ
-
KLS By Teorema Lux Crome 690621 Μπαταρία Λουτρού
Ειδική Τιμή 79,20 € Κανονική τιμή 99,00 €-20%KLS By Teorema
Κωδικός: 2020010340
• Μπαταρία Λουτρού Χρωμέ
• Τηλέφωνο - Σπιράλ - Στήριγμα
-
Axis Twin Pivot P2X - Side Panel SPX Καμπίνα Ασύμμετρης Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 390,00 € Κανονική τιμή 483,60 €-19%Axis
Κωδικός: 602033019
• Καμπίνα 77 έως 97 x 67 έως 92 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 6 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 77 cm X 67 cm X 185 cm
-
Axis Slider (2+2) SL2X Καμπίνα Ντουζιέρας Τοίχο - Τοίχο
Ειδική Τιμή 310,00 € Κανονική τιμή 384,40 €-19%Axis
Κωδικός: 603001097
• Καμπίνα Ντουζιέρας 157 έως 187 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 6 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 157 cm X 185 cm
-
Axis Twin Pivot P2X80C-100 Καμπίνα Ντουζιέρας Τοίχο - Τοίχο
Ειδική Τιμή 275,00 € Κανονική τιμή 341,00 €-19%Axis
Κωδικός: 603005191
• Καμπίνα Ντουζιέρας 77 έως 97 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 6 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 77 cm X 185 cm
-
Axis Triple Slider SL3X Καμπίνα Ντουζιέρας Τοίχο - Τοίχο
Ειδική Τιμή 280,00 € Κανονική τιμή 347,20 €-19%Axis
Κωδικός: 603008193
• Καμπίνα Ντουζιέρας 87 έως 147 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 5 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 87 cm X 185 cm
-
Axis Quadrant QX Καμπίνα Ημικυκλικής Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 280,00 € Κανονική τιμή 347,20 €-19%Axis
Κωδικός: 602028251
• Καμπίνα Ντουζιέρας 77 Έως 89 Χ 185
• Κρύσταλλα ''Clean Glass'' 6 mm• Διαστάσεις: 77 cm X 77 cm X 185 cm
-
Axis Bath Slider (2+2) SLB2X Καμπίνα Μπανιέρας
Ειδική Τιμή 290,00 € Κανονική τιμή 359,60 €-19%Axis
Κωδικός: 601007901
• Καμπίνα Μπανιέρας 157 Έως 187 Χ 140
• Κρύσταλλα Διάφανα 6 mm-Πλαϊνό Σταθερό• Διαστάσεις: 157 cm X 140 cm
-
Axis XG850T-100 Παραβάν Μπανιέρας
Ειδική Τιμή 140,00 € Κανονική τιμή 173,60 €-19%Axis
Κωδικός: 601007030
• Μονόπτυχο Παραβάν Μπανιέρας
• Αντιστρεφόμενο - Κρύσταλλο 6 mm
• Διαστάσεις: 85 cm X 140 cm
-
Axis XG1200T-100 Παραβάν Μπανιέρας
Ειδική Τιμή 190,00 € Κανονική τιμή 235,60 €-19%Axis
Κωδικός: 601007062
• Δίπτυχο Παραβάν Μπανιέρας
• Αντιστρεφόμενο - Κρύσταλλο 6 mm
• Διαστάσεις: 120 cm X 140 cm
-
Axis Corner Entry CX Καμπίνα Ασύμμετρης Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 295,00 € Κανονική τιμή 365,80 €-19%Axis
Κωδικός: 602033110
• Καμπίνα 69 έως 110 Χ 87 έως 119 Χ 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 6 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 69 cm X 87 cm X 185 cm
-
Axis Slider (1+1) SLX - Side Panel SPX Καμπίνα Ασύμμετρης Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 330,00 € Κανονική τιμή 409,20 €-19%Axis
Κωδικός: 602035331
• Καμπίνα 97 έως 167 x 67 έως 92 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 6 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 97 cm X 67 cm X 185 cm
-
Axis Slider (2+2) SL2X - Side Panel SPX Καμπίνα Ασύμμετρης Ντουζιέρας
Ειδική Τιμή 425,00 € Κανονική τιμή 527,00 €-19%Axis
Κωδικός: 602035335
• Καμπίνα 157 έως 187 x 67 έως 92 x 185
• Κρύσταλλα Clean Glass 6 mm
• Προφίλ Χρωμέ
• Προφίλ Προέκτασης +3cm +6cm +10cm• Διαστάσεις: 157 cm X 67 cm X 185 cm







































































